Přeskočit na obsah

KRAV MAGA

Krav Maga

znamená v hebrejštině boj zblízka. Představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil (IDF), izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek.

Krav Maga je moderní, praktickou, prověřenou soustavou sebeobranných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám dnešního, rychle se měnícího světa.

Zpracován do tří proudů

pro užití v ozbrojených silách, policejními složkami i v civilní sféře – získal systém Krav Maga vysoké uznání ze strany jak zkušených borců boje zblízka, tak od expertů bojových umění, a to jak pro vysokou praktickou aplikovatelnost, tak pro jednoduchost a realistický, od všeho zbytečného balastu oproštěného přístupu k otázce osobní bezpečnosti.

Krav Maga se díky svým vynikajícím charakteristikám prezentuje jako ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi fyzicky vybavené více či méně.

Systém Krav Maga

se vyznačuje natolik logickým a koherentním přístupem ke konfliktním situacím a sebeobranným technikám, že potenciálnímu praktikantovi umožňuje dosáhnout relativně vysokého stupně dovedností v poměrně krátkém čase.