Přeskočit na obsah

Semináře

Semináře

Krav Maga Zlín

Kromě tréninků v pravidelných třídách pořádáme také různé tématické semináře jak pro naše studenty, tak pro širokou veřejnost. Pokud jde o veřejnost, tak předchozí zkušenost se systémem Krav Maga není podmínkou. Semináře jsou koncipované tak, aby je zvládl i úplný začátečník.

zaměření seminářů

Snažíme se naše studenty vzdělávat i mimo rámec systému Krav Maga a proto pořádáme semináře i z jiných oblastí, například BJJ, semináře zaměřené na použití teleskopického obušku a učíme techniky cvičení s činkou kettlebell.

kalendář akcí

26.5.2024

Seminář - Hrozby střelnou zbraní

V neděli 26.5.2024 proběhne seminář zaměřený na řešení hrozeb střelnou zbraní. V průběhu semináře si ukážeme základy manipulace se zbraní, správné držení a postoj. Dozvíte se, jak vyhodnotit situaci, jak se chovat při hrozbě, jak se účinně bránit, jak ustupovat a co dělat se zbraní, která…

22.6. - 23.6.2024

Krav Maga Weekend

V sobotu 22.6.2024 a v neděli 23.6. 2024 proběhne akce s názvem „Krav Maga Weekend“. Cílem Krav Maga víkendu je předat vám znalosti a schopnosti, které vám pomůžou obstát v situacích reálného života. Akce je vhodná pro studenty všech úrovní. 

14.7.2024

Práce a pohyb v postoji

Perfektní práce na nohou je absolutní nutností pro každého, kdo se věnuje bojovým sportům či sebeobraně a využívá postoj. Na semináři se naučíš základní a pokročilý pohyb na nohou proložený útočnými kombinacemi.

28.7.2024

Obrana proti útočníkovi s tyčí

Jaké jsou základní principy boje proti tyči a jak se za jejich využití efektivně bránit takto ozbrojenému útočníkovi? V neděli 28.7.2024 proběhne seminář zaměřený na obranu proti útočníkovi s tyčí.